27/04/2026
Prosim vás, nechte mi tam ty vrásky! 🙏
Tohle je poslední dobou moje standardní zadání, když mě fotí profi fotograf a vím, že bude následně fotky retušovat.
Žijeme v době, kdy je pořád ještě veliký tlak na to, aby žena byla dokonalá. Měla by mít hladké čelo, malý nos, velké rty, vysoké cíle, kariéru rozjetou do nebes a za sebou ideálně 2 porody, po kterých bude vypadat, jakože nikdy nerodila. Má být emočně vyrovnaná, sebejistá. Neutrácí za kraviny, protože si je vědoma hodnoty peněz. A tak dále a tak dále..
A já vám nevím…
Nejsme z toho už unavené? Není už čas dát zase prostor přirozenosti, chybám, vráskám..?
Já si ten prostor vytvářím. A to samé dělám pro své klientky. Pro ty krásné, chytré, podnikavé, úžasné ženy, které v životě vítají stabilitu, sebedůvěru, jistotu, ale při tom všem si dovolí chybovat.
Když mám špatnou náladu, jdu do H&Mka a koupím si košili, kterou za měsíc prodám na Vinted, protože se mi k ničemu nehodí. To samé udělám i když mám dobrou náladu.
Už proto nejsem jedna z těch poradců, která vám bude tvrdit: „Když si tenhle týden nedáte kafe v kavárně, ušetříte 100 Kč, které můžete dát do investic. Sakra! To KAFE je moje investice! Díky němu zapomenu, že moje dítě chtělo v noci 2x čůrat, jednou ho vzbudilo strašidlo a nad ránem začalo kašlat.
A jakmile si bez výčitek dopiju kafe, zajdu si na kosmetiku a čas od času zaběhnu do H&Mka, dokážu dát s větší lehkostí z výplaty stranou nějakou tu korunu na důležité dlouhodobé cíle.
To je totiž mentální účetnictví, bejby, ale o tom zas jindy.
Takže moje milé ženy, ráda s vámi budu řešit vaše sny, vaše cíle, plány, našetříme spolu na tu Kostariku a stejně tak vytvoříme rezervu, abyste se mohly samy o sebe opřít, když se vám svět zatřese pod nohama.
Ale když si jeden měsíc odložíte tisícovku místo dvou, protože prostě POTŘEBUJETE tu novou rtěnku, nečekejte ode mě napomínání a výčitky.
Se mnou můžete chybovat. Se mnou nemusíte být dokonalé.
Já vám nechám ty vrásky.
_______________________________
Děkuji za to, že moje přání vyslyšel. 🙏
A za outfit na fotce vděčím mé milované ♥️