09/08/2022
2/2
V prvním postu na téma životní pojištění, jsme si vysvětlili, proč pojištění smrti, trvalých následků úrazu (TNÚ) a invalidita I., II. a III. stupně.
Dnes se podíváme na další část, co by naše pojištění obsahovat určitě mělo.
4) Vážná onemocnění
Proč?
Infarkt, rakovina, cévní příhoda a další onemocnění jsou bohužel choroby, které ohrožují každého z nás. Čísla a fakta týkající se nemocných lidí v České republice nejsou radostná a nikdo z nás si nemůže o sobě dovolit říct, že se ho riziko onemocnění netýká. Je třeba si uvědomit ale i skutečnost, že jakékoliv závažné onemocnění zasáhne nejen do života nás jako nemocného, ale i našich blízkých a výrazně ovlivní rodinný rozpočet.
Optimální pojistná částka je individuální, ideálně minimálně 50 % z částky pojištění smrti. Můžeme si to ukázat na modelovém příkladu:
Muž, 36 let, OSVČ. Čistý příjem z OSVČ činní 50.000,- Kč. V případě smrti je sjednaná pojistná částka na 2 miliony korun českých. Vážná onemocnění jsou tedy pojištěny na částku 1 milion korun.
V případě zjištění diagnózy některého z vážných onemocnění (např. infarkt myokardu, rakovina, náhlá cévní mozková příhoda (mozková mrtvice), totální ledvinové selhání, operace aorty, slepota, hluchota, transplantace životně důležitých orgánů, nitrolební nádor, operace věnčitých tepen, roztroušená skleróza, apod.) nám příjem bude dorovnávat pojištění pracovní neschopnosti při částce 1.700,- Kč denně a dále bude jednorázově vyplacena částka 1.000.000,- Kč, která může být využita na zaplacení nadstandardní léčby, na rehabilitaci, na nezbytnou rekonvalescenci, případně na pokrytí rodinných závazků či na jiné rodinné náklady.
5) Pracovní neschopnost (PN)
Proč?
Když kvůli nemoci nebo úrazu nemůžeme vydělávat, dorovná nám pojišťovna výpadek příjmu, než se vyléčíme. Každý měsíc dostaneme tolik peněz, kolik bychom si normálně vydělali - v případě, že vycházíme z částky počítané přímo na míru naší situaci.
Je rozdíl, jestli jsme OSVČ a nebo zaměstnanec. Jakožto zaměstnanci nám příjem klesne na 60 %, v případě, že jsme OSVČ nedostaneme od nikoho NIC. O to důležitější je mít nastavenou denní dávku právě při PN, viz. modelový příklad pro zaměstnance VS. pro OSVČ:
1) Zaměstnanec:
Žena, 25 let, čistý měsíční příjem 30.000,- Kč. Ze zaměstnání nám přijde 60 %, tj. v tomto přijde 18.000,- Kč. Měsíčně chybí tedy 12.000,- Kč - a ty dorovnáme denní dávkou při PN 400,- Kč.
2) OSVČ:
Žena, 25 let, čistý měsíční příjem z OSVČ 30.000,- Kč. Měsíčně nám chybí 30.000,- Kč a ty dorovnáme denní dávkou při PN 1.000,- Kč.