31/01/2024
Klient nechtěl řešit životní pojištění , jen investice a penzi. Říkal ,že ho má dobré a je spokojen. Nakonec jsme se na něj podívali.
A klient byl nakonec velmi rád.
Shrnutí??
o 15 kč teď platí více, ale má o 7 800 000,- vyšší limity plnění.
To už je docela razantní rozdíl ne? Vyplatí se dát smlouvy k nahlédnutí?
Klient odchází spokojen s vědomím, že kdyby se něco náhodou stalo, je jeho rodina zabezpečena.
A já taky, protože to je přesně to, proč tuhle práci dělám :-)
Když už platíme za pojištění, tak ať má smysl.
S lidmi řeším situace, se kterými se potkávají v každodenním životě.