31/03/2020
Dlouho jsem nenapsal žádný příspěvek, ale k tomuto šílenství okolo Koronaviru musím. 3000 nakažených na 10.000.000 lidí, kdo se vyléčil, neměl vážnější komplikace a průběh nemoci, zemřelých 23, ale ani jeden nezemřel přímo na Koronavirus, byli to více méně jen hodně staří, jinak nemocní nebo onkologičtí pacienti! Přitom současně v letošním roce zemřelo na chřipku v ČR více než 200 lidí. Stále Vám není něco divné?
to co se děje, je řízená celosvětová panika, vyvolání strachu a mimořádných opatření, jejichž cílem je vyvolat velikou krizi, vytáhnout z lidí hotovost, dostat ekonomiku do recese.
Bude to bolet, bude to stát hodně peněz a začíná období těžkého půstu. Začne propouštění zaměstnanců ve velkém, bude hodně lidí nezaměstnaných a kdo si něco našetřil v Korunách, Eurech nebo jiné měně, nebude to mít valnou hodnotu, nastává inflace a možná i hyperinflace.
Pokud máte volné prostředky, raději je proměňte v něco co tu hodnotu udrží. Něco hmotného....a něco co se dá obratem opět zpeněžit, nebo za něco jiného směnit.
Napadá Vás co by to mohlo být?
Mimo jiné to můžou být drahé kovy, zlato a stříbro. Neváhejte a nakupte alespoň něco, dokud je k dispozici.
U Auvesty je stříbra i zlata dost. Pokud chce něco investovat a snížit riziko ztráty hodnoty, můžete to udělat přes odkaz:
Více než zlato! - Auvesta plán spoření ve zlatě