01/06/2026
Kde berou investoři do nemovitostí tu jistotu, že prodají byt nebo dům někde v prdeli celkově za cenu vyšší, než za kterou jej koupili?
Zažíváme: → Odliv lidí do velkých měst → Stárnutí populace → Nízkou porodnost
Rodinné domy reálně klesají na hodnotě.
Tak na základě čeho děláte ty vaše investiční úvahy?
Na základě pocitů? Toho, že nemovitost má v rodině každý?
Napište mi to do komentáře 👇
A vy, kdo nechcete řídit majetek podle pocitů, mě sledujte 📊