04/03/2015
KAO STO SAM I OBECAO DA CU IZBACITI TIKET,EVO IZBACIO SAM GA!
JUCERASNJI MEC JE PROSAO LAGANO,KAO I SLEDECI KOJI SE IGRA U SREDU!
RADI SE O MECU KVOTE 30,00!
UVERIO SAM VAS DA NISAM VARALICA,JAVITE MI SE U INBOX ZA VISE INFORMACIJA!