11/04/2026
Празници са и е време за застрахователен хумор 😃
Никола влиза в офиса на застрахователя и казва:
"Искам каско с най-добрата цена, няма нужда от излишни покрития , защото "винаги карам много внимателно", какво може да ми предложите?"
Застрахователят :
"Ама дааа, разбира се, с тази клауза каското ще ти струва само 100 евро на година, вместо 1000 евро, как ти се струва?
Никола: "Даааа, взимам го"!
Минаха се няколо седмици и на Никола му се наложи да спре пред вкъщи за 1 мин, за да си вземе забарвения телефон и като излезе голям камион го беше ожулил от цялата лява страна. ❌
Веднага звънна на застрахователя :
"Паркирах за 1 мин пред вкъщи и ми ужулиха цялата лява страна на колата, колко ще е обезщетението?"
Застрахователят:
Никола, виж сега, ти имаш покритие само за "винаги карам много внимателно" , а не за "паркирах за 1 мин пред вкъщи"!!! 🙊 🙉 🙈
😂 😂 😂
Всички съвпадения с действителни лица и събития са напълно случайни!
‼️ При нас такава оферта като на Никола няма - само пълна защита на разумни цени!
Весело настроение и Светли Великденски Празници!!!
😀 😀 😀