Да подадем ръка на хората в нужда

Да подадем ръка на хората в нужда Благотворителна цел

16/12/2024

‼️СПЕШЕН ЗОВ ЗА ПОМОЩ‼️Търсим коледно чудо за нашата невинна малка душичка! 🥲

Здравейте мили хора,

Аз съм бабата на Александрина.Нашето слънчице се роди в клиника Вита.В деня на изписването и беше преместена в неонатологията на детска болница Иван Митев с хипогликемия.

След 14 дневен престой и множество убождания беше изписана стабилизирана след неустановена хипогликемия и увещаване от лекарите, че всичко е наред. Радостта ни не беше дълготрайна.

На 11.12.2024г.при рутинен преглед с ехограф беше открито образувание на дясна надбъбречна жлеза и завишени двойно туморни маркери на невробластом.🥲Туморът е агресивен и трябва да бъде опериран по най-бързия начин.

Очакваме оферта от Клиника Анадолу-Турция. Никога не съм очаквала, че ще пиша тези редове...

Търсим коледно чудо за нашата невинна малка душичка! Благодаря Ви, мили хора!Бъдете здрави!

🌐 Подкрепете Александрина с дарение с карта, PayPal, ApplePay, GooglePay, Revolut или по IBAN сметка:
https://pavelandreev.org/bg/campaign/spasi-jivota-na-bebe-aleksandrina
🌐 Банка: Алианц Банк България
IBAN: BG79BUIN95611000739745
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Александрина Димитрова
🌐 Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/?ref=share
🌐 Разгледайте и нашия фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.org/bg/subscription

20/02/2024

🆘 Имаше проблем при раждането!❌ Амая е много зле,казаха да очакваме най-лошото!🥺Стана 02:00ч и съпругата ми ми написа”Амая е посиняла цялата и едвам диша,..тя умира”.😢 Състоянието й само може да се влошава със всеки изминал ден🥺

Здравейте,мили хора

Искам да ви разкажа историята на малката,борбена Амая.

Ще започна от деня на раждането й.Ден в който,както всички бащи,които чакат рожба,така и аз стоях пред болницата и чаках с нетърпение да се роди първородната ми дъщеричка.И чаках, и чаках…и чаках.

Чаках часове наред,докато жена ми се обади да каже "Имаше проблем при раждането”.Изпаднах в шок,не знаех къде се намирам.Попитах я “Всичко наред ли е ?“Тя ми отговори,че докато е раждала по естествен път,плодът е започнал да се мъчи и се е наложило раждането да бъде извършено секцио.Без повече информация.12 часа трябваше да чакаме,докато видим най-после Амая.

Както всеки татко на дъщеря може да потвърди,това е най-хубавия ден в живота му.Изписаха ни след няколко дни и си я прибрахме.

Изминаха 2 месеца и един ден жена ми усети,че Амая не диша добре,никак добре.Отидоха двете при личният лекар,който ги препратил към друг доктор, на който становището беше “бронхиолит”.От там със линейка ги закараха във Александровска болница,където през нощта са й направили рентген.

От там установяват със ужас,че не белите дробове са засегнати а, сърцето.Сърцето се е уголемило.От там по спешност ги карат към Националната Кардиологична болница.

Малко след пристигането им в болницата,жена ми се обади и рече

”Амая е много зле,казаха да очакваме най-лошото”.

Умът ми не можеше да го побере.Та буквално до вчера си играехме безгрижно и днес…”Очаквайте най-лошото”.

Но Амая оцеля,не се предаде малкия боец и след седмици терапия беше изписана.Поставената диагноза беше “Дилатативна кардиомиопатия.Високостепенна митрална инсуфициенция”.

Лекуващият й кардиолог й изписа терапия с 5 вида лекарства и каза,че шансът да се подобри сърцето е нищожен.Мина се време и настъпи нашето мъниче да отиде на преглед,където същият кардиолог възкликна”Има подобрение във функцията на сърцето”.

Човека не вярваше на очите си беше на мнение,че, въпреки тежката диагноза,при добро, балансирано хранене и ако не боледува прогнозите са оптимистични.(Но кое дете не боледува?Кое дете може да бъде вързано да стои постоянно вкъщи?)

И тъй Амая си растеше и въпреки ниското си тегло,не се спираше от сутрин до вечер да тича,скача,пее и играе…докато не се случи бедата.

На 12.02.2024г около 16:00ч Амая, докато си играеше, повърна и след това имаше отпадналост.Не се случваше за пръв път детето да повърне(кое дете не повръща) и ние си казахме,че може би е яла нещо,което е раздразнило коремчето й.Към 21:00ч отново повърна и това беше знак за нас,че нещо не е наред.Личеше си,че сърцебиенето се беше променило.

Веднага я закарахме във НКБ,където я приеха в интензивно отделение със съпругата ми и аз си тръгнах.

Стана 02:00ч и съпругата ми ми написа”Амая е посиняла цялата и едвам диша,..тя умира”.

Жена ми беше свидетел как детето се мъчи да си поеме дъх и стоеше до нея през цялата вечер.На сутринта ми се обади да отида да я прибера и като отидох я видях обляна в сълзи да стои пред болницата.Каза ми ”Единственото,което може да направят лекарите е да я интубират,че сърчицето й се е увредило доста” и да очакваме най-лошото.

От първия престой на Амая бях запомнил,че обадят ли ни се от болницата значи е на лошо…и така и стана.Телефона звънна по обяд и от там чухме думите”Елате в болницата,началникът на отделението иска да разговаря с вас”. Това е един от онези моменти в живота на човек,който не мога да обясня със думи.В очакване на най-лошото, се запътихме към болницата и като пристигнахме в кабинета със жена ми се хванахме за ръце.Погледна ни докторът и ни каза ”Детето е в много тежко състояние,имате ли други деца?Шансът да оцелее е минимален,ще й сложим временен пейсмейкър,като единствен вариант…ако издържи операцията”

И въпреки всичките прогнози малкият борец издържа.Беше й сложен временен пейсмейкър,но като цяло сърцето беше силно увредено със пълен АВ блок,което ни обясниха,че те виждат за пръв път при пациент с тази диагноза.

Малкият борец се бори цяла седмица и ето,че днес,на 19.02.2024г й поставиха постоянен пейсмейкър,като сърцето остава силно увредено.Изпомпването на кръв към тялото не е в пълния си обем.Състоянието й само може да се влошава със всеки изминал ден,заради което остава на наблюдение в реанимация.

С това лечението на малката Амая в България се изчерпва.Единственият шанс е трансплантация на ново сърчице.

Амая оцеля въпреки всичките негативни прогнози,въпреки думите “Очаквайте най-лошото”,Ние вярваме,че ще се случи чудо и ще успеем да й намерим ново сърце.

Амая има нужда от вас мили хора,от вашата помощ за един нормален детски живот изпълнен с игри.Молим ви се от сърце за помощ да излекуваме дъщеричката ни.

Бъдете здрави.Благодарим

🌐 Подкрепете Амая с дарение с карта, PayPal, ApplePay, GooglePay, Revolut или по IBAN сметка:
https://pavelandreev.bg/campaign/novo-sarchice-za-bebe-amaya
🌐 Банка: Алианц Банк България
IBAN: BG41BUIN95611000707352
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за Амая Калоян Абрашева
✅Алианц Банк България” АД е официалният банков партньор на Фондация “Павел Андреев”. При дарение на каса в клон на банката НЕ ДЪЛЖИТЕ транзакционна такса.
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/?ref=share
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

11/01/2024

❗️ВЪЗМОЖНИТЕ ИЗХОДИ ЗА ИВАН ,СА ФАТАЛЕН КРАЙ ДО МЕСЕЦ ИЛИ ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИВОТ СРЕЩУ 160 000 лв❗️СЪСТОЯНИЕТО НА ИВАН ,НЕ ТЪРПИ ОТЛАГАНЕ СПЕШНО ТРЯБВА ДА БЪДЕ ИЗВЪРШЕНА ЧЕРНОДРОБНА ТРАНСПЛАНТАЦИЯ ‼️

Здравейте, добри хора‼️
🆘Кошмарът за нас започна на 07.08.2023 след като Иван се прибра от морето на ,което беше с приятели. Говорим за един 17 годишен младеж , който е спортист и водеше един доста активен начин на живот. Имаше подуване от дясната страна на корема без болка и след посещението на личния лекар беше изпратен директно в Пирогов по спешност. От Пирогов не можаха да разберат точно какво му е и ни пратиха в детската болница.Там започнаха всякакви изследвания, докато стигнаха до диагнозата автоимунно заболяване склерозиращ холангит.🥺🥺
И така стана на 18г и вече сме при възрастните. На първия преглед във Военна болница ни казаха, че е направо за трансплантация и няма друг вариант за лечение.😢😢

🆘От тук нататък ще става по-зле, няма вариант да се излекува освен трансплантация . Бяхме в шок естествено , но го приехме ,че вече се е случило и нищо не можем да направим .

За съжаление в България трансплантация на черен дроб се прави само от мъртъв донор. Статистиката е такава ,че има 10 операции годишно. Затова се консултирахме с две турски болници ,където се извършват трансплантации от жив донор.
Направихме изследвания на баща му, за да сме сигурни , че може са стане донор и след като ни дадоха зелена светлина, че може, остава финансовата част. 🥺🥺🥺Последните два месеца състоянието му рязко се влоши, той няма никакви сили, лежи по цял ден ,всяка вечер е с температура, много рядко излиза за не повече от 2 часа.

Тази година е и абитуриент, почти не ходи на училище . Всички се надяваме да се случат нещата по бързо , и да може да се върне към нормалния начин на живот. Надявам се и вярвам ,че в този труден за нас момент много хора ще ни подкрепят.
Моля Ви, помогнете ни да видим отново усмивка на нашия любим син, брат и приятел.

🌐 Подкрепете Иван с дарение с карта, PayPal, ApplePay, GooglePay, Revolut или по IBAN сметка:
https://pavelandreev.bg/campaign/molya-vi-ivan-se-nujdae-ot-speshna-transplantacia
🌐 Банка: Алианц Банк България
IBAN: BG77BUIN95611000723485
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за ИВАН СТОЯНОВ СТОЯНОВ
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

03/12/2023
01/11/2023

Шанс за бебе Наско

Здравейте, аз съм майката на Наско!

🆘️ Чрез вашите добри сърца търся спасение за детето си🥺🙏

Наско е роден в 32 г.с. от двуплодна бременност, има сестра близначка. В шестия месец забелязахме, че изостава в развитието - не можеше да седи самостоятелно, не се заглеждаше, спрямо неговата сестричка.

На 19.07.2023г. постъпихме в УМБАЛ "Св. Георги" за поставяне на диагноза. По време на престоя ни в отделението, започна серия от епилептични спазми, 6-8 пъти дневно с 20-25 пристъпа. Без промяна в приложеното лечение от Кортикостероид, Клоназепам, Леветирацетам.

След направено ЕЕГ установиха малки участъци с класическа хипсаритмия и преобладаващи с модифицирана хипсаритмия. От болницата ни изписват 27.08.2023г. със Синдром на Уест.

Българското здравеопазване няма какво вече да направи за нас и потърсихме спасение в Турция за нашето дете. На 27.09.2023г вече бяхме в Acibadem. Още на същия ден му направиха ЕЕГ. Заключението от ЕЕГ-то доказа епилептично разтройство, епилептична енцефалопатия и модифицирана хипсаритмия

Скъпи дарители, Моля ви да дадете шанс на моето дете! Имаме нужда от вашата морална и финансова подкрепа, за да успеем заедно да върнем Наско здрав и щастлив при неговите две сестрички!😔🙏🙏🙏

🌐Подкрепете Наско с дарение с карта ,PayPal, ApplePay, GooglePay,Revolut или по IBAN сметка
https://pavelandreev.bg/campaign/shans-za-bebe-nasko
🌐Банка: Алианц Банк България
BG30BUIN95611000705319
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за Атанас Илиянов Нанев
✅ Алианц Банк България” АД е официалният банков партньор на Фондация “Павел Андреев”. При дарение на каса в клон на банката НЕ ДЪЛЖИТЕ транзакционна такса.
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

31/10/2023

Последните новини по кампания "Шанс за бебе Йоана":

Здравейте, Дарители на Сила и Живот❤️

През последните няколко седмици не можахме да споделим подробности за малката Йоана.

Болката и страховете ми са големи, но Йоана продължава смело своята неравностойна битка за живот.

Състоянието на детето не се променяше в продължение на много дни и предприехме спешни мерки за консултации с още специалисти. Това ни изправи пред трудно решение- да останем или да потърсим нова болница, където да се предприемат мерки за спешно изваждане на детето от застоя в лечението.

Избрахме да преместим Йоана в друга болница, където да се подновят опитите за екстубиране с нов подход под надзора на екип от специалисти реаниматор, пулмолог и невролог.

Всичко е възможно благодарение на вас и благодарността ни не се побира в думи 🙏❤️🙏

В момента все така не знаем къде точно е краят на това болезнено изпитание за малката Йоана с двете златни опашки ❤️

Благодарим с всеки дъх на вас, че не изоставяте нашето момиченце ❤️ Бъдете благословени 🙏❤️🙏

🌐Подкрепете Йоана с дарение с карта ,PayPal, ApplePay, GooglePay,Revolut или по IBAN сметка
https://pavelandreev.bg/campaign/shans-za-bebe-ioana
🌐Банка: Алианц Банк България
BG48BUIN95611000714889
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за Йоана Димитър Атанасова
✅ Алианц Банк България” АД е официалният банков партньор на Фондация “Павел Андреев”. При дарение на каса в клон на банката НЕ ДЪЛЖИТЕ транзакционна такса.
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

30/10/2023

❗️Спешно ❗️🆘️ До началото на Декември трябва да съберем средствата❗️Без тази манипулация Стефани няма никакви шансове да проходи самостоятелно.🆘️

Здравейте,

Казвам се Жана Тодорова и се обръщам към вас с молба за помощ и подкрепа за дъщеря ми Стефани. Аз съм самотен родител и за мен е невъзможно да подкрепя нуждите на дъщеря ми.

Стефани се роди в седмия месец с тегло от 1300гр. , а няколко месеца след това беше диагностицирана с диагнозата детска церебрална парализа – ДЦП😔. От 10 месечна възраст тя прави интензивна рехабилитация състояща се от 10 рехабилитации седмично, 2 водни рехабилитации и работа с ерготерапевт и логопед. В следствие на тази упорита работа днес тя успява да пълзи, да стои изправена за кратко и да прави по няколко крачки сама без упора. Стефани е едно много добро, борбено и умно дете. Тя е изключително активна, а желанието и да бъде като другите деца я мотивира да работи и прави рехабилитация с усмивка.

На този етап Стефани е постигнала почти максимума на възможностите си без медицинска намеса и вече е ясно, че единствения път напред е чрез освобождаване на спастичността с помощта на процедура наречена фибротомия. Тази процедура се прави наи-успешно в Сърбия, където ходят и почти всички деца с нейната диагноза. Лекарят, който я извършва не живее там и графика му е изключително запълнен. Успяхме да се впишем за манипулацията за посещението му в началото на декември и се налага да съберем необходимата сума изключително бързо.

В момента аз нямам възможност да покрия разходите за тази процедура, която е на стойност 3800 евро и не се покрива от здравната каса. Без тази манипулация Стефани няма почти никакви шансове да проходи самостоятелно.

🙏Обръщам се към вас със свито сърце и молба да подкрепите дъщеря ми Стефани. Тя се бори изключително много, без тази процедура напредъка, който може да получи е толкова ограничен, че почти ще обезсмисли нейните усилия, мотивацията за борба и ще отнеме надеждите ѝ за равностоен живот.
Благодаря предварително, всяка подкрепа е безценна за нас! 🙏

🌐Подкрепете Стефани с дарение с карта ,PayPal, ApplePay, GooglePay или Revolut
https://pavelandreev.bg/campaign/badeshte-za-stefani
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

07/10/2023

Шанс за бебе Наско

Здравейте, аз съм майката на Наско!

Чрез вашите добри сърца търся спасение за детето си.
Наско е роден в 32 г.с. от двуплодна бременност, има сестра близначка. В шестия месец забелязахме, че изостава в развитието - не можеше да седи самостоятелно, не се заглеждаше, спрямо неговата сестричка.

На 19.07.2023г. постъпихме в УМБАЛ "Св. Георги" за поставяне на диагноза. По време на престоя ни в отделението, започна серия от епилептични спазми, 6-8 пъти дневно с 20-25 пристъпа. Без промяна в приложеното лечение от Кортикостероид, Клоназепам, Леветирацетам.

След направено ЕЕГ установиха малки участъци с класическа хипсаритмия и преобладаващи с модифицирана хипсаритмия. От болницата ни изписват 27.08.2023г. със Синдром на Уест.🥺

❌️Българското здравеопазване няма какво вече да направи за нас и потърсихме спасение в Турция за нашето дете. На 27.09.2023г вече бяхме в Acibadem. Още на същия ден му направиха ЕЕГ. Заключението от ЕЕГ-то доказа епилептично разтройство, епилептична енцефалопатия и модифицирана хипсаритмия🥺

Скъпи дарители, Моля ви да дадете шанс на моето дете! Имаме нужда от вашата морална и финансова подкрепа, за да успеем заедно да върнем Наско здрав и щастлив при неговите две сестрички!
🌐Подкрепете Наско с дарение с карта ,PayPal, ApplePay, GooglePay,Revolut
https://pavelandreev.bg/campaign/shans-za-bebe-nasko
🌐Банка: Алианц Банк България
BG30BUIN95611000705319
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за Атанас Илиянов Нанев
✅ Алианц Банк България” АД е официалният банков партньор на Фондация “Павел Андреев”. При дарение на каса в клон на банката НЕ ДЪЛЖИТЕ транзакционна такса.
🌐Включете се в онлайн базара на платформата
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
🌐Разгледайте и нашия Фонд за лечение на деца в чужбина
https://pavelandreev.bg/subscription

20/09/2023
24/04/2023

🆘 Приятели, нека да спасим Марти! Той е едва на 17г и се сблъсква с рака! 🆘 Имаме няколко дни преди спешната операция! 🆘
Здравейте, скъпи Дарители! Казвам се Йоанна Минева и ще ви разкажа в подробности историята на моя син Мартин, който се сблъска с тежкото заболяване рак и ще потърся вашата помощ, за да спасим сина ми и да му осигурим пълноценен живот. ❤️

През февруари Мартин е забелязал случайно раничка в края на езика. Тогава не е споделил този проблем с нас, защото не го е боляла и не й е обърнал внимание. След известно време, в началото на месец март, ни каза за нея и ни я показа. На другия ден с баща си отиде на преглед при личния ни лекар. След прегледа мнението на доктор Симов е било, че се касае за афтозен стоматит. Изписани бяха крем за мазане и и спрей, с които да се лекува. След една седмица мазане и пръскане нямаше никакъв резултат, раничката си остана във същия вид. Тогава личния лекар ни насочи към специалист УНГ. Посетихме такъв лекар, който отново му изписа крем и спрей за третиране на мястото. След около нови десет дни, упорито мазане и пръскане, нямаше резултат от приложеното лечение. Междувременно заведохме Мартин при семейния стоматолог, който изрази силно безпокойство от това което видя. Обясни ни, че една седмица ако не зарасне афта или раничка, това е сигнал за нещо по сериозно. Насочи ни към лицево-челюстен хирург. На 23.03. посетихме такъв в Правителствена болница, за да направим консултацията и прегледа. Наблюдавах доктор Славчев при извършване на прегледа и забелязах безпокойство му. Тогава за първи път усетих, че нещо не е наред. След прегледа доктора каза, че това което вижда въобще не му харесва. Обясни, че трябва да се направи биопсия, но той в момента не може, защото нямал някакъв сертификат. Доктор Славчев се е преместил от болница Токуда в Правителствена болница и поради тази причина чакал сертификата си. Разбрахме се да му се обадя на 28.03, но и тогава не беше получил необходимия документ. Помоли да се обадя на 31.03, но аз вече бях много обезпокоена, затова намерих още същия ден - 28.03. друг специалист. Професор Станимиров от Александровска болница прегледа Мартин още на следващия ден, като неговото мнение беше, че трябва спешно да се направи биопсия, тъй като се касаело за много рядко срещан за тази възраст карцином. Даже в неговата дългогодишна практика е имал само един случай на такава възраст, пак 17 годишно момиче.

В този момент светът се срина за нас!🥺🥺

Бяхме обезпокоени, но не очаквахме тази диагноза и то без биопсия. Тя след няколко дни потвърди казаното от професор Станимиров. Неофициално получих информация за резултата на 10.04. , като ми съобщиха диагнозата - плоскоклетъчен карцином и какви са последствията. Притеснявах се как да съобщя тази лоша новина на съпруга ми, защото той има проблеми с кръвното, затова реших вечерта да извикам приятели и да му кажем. Приятелите ни показаха видеозапис от предаване по БТВ с Неделя Щонова. В него участваше, като гост младо момиче със същата диагноза, казва се Веселина Попова. От този видеоклип разбрахме, че в Турция се прави реконструкция на езика. На 11.04. след излизането на резултата бяхме извикани при професор Станимиров, за да обсъдим какво следва нататък.

Обясни, че спешно трябва да се направи операция, като се изреже образуванието. Обясни ни и за последствията след операцията - Мартин няма да може да говори, да се храни нормално, преглъщането и дишането също ще са затруднени. Представяте ли си какъв живот ще има момче на 17 години след като жизнените и социалните му функции бъдат засегнати.😰😰😰

Обсъдихме с него възможностите за реконструкция, но той категорично каза, че в България не се правят такива операции и скоро нямало да се правят, защото нямаме техника и специалисти. 😢😢😢Правели се само в по-развитите страни. След този разговор бях твърдо решена, че ще направя всичко, за да спася детето си. Веднага потърсих съдействие от приятели, за да се видя с доктор Николай Недев от болница Аджъбадем Младост. Доктор Недев участваше в предаването на Неделя Щонова и от там разбрахме, че професорът който е оперирал Весела Попова в Турция се казва Хакан Агир. Уредиха ни час за преглед още на следващия ден. Доктор Недев прегледа Мартин, снима езика му и писа веднага на професор Хакан Агир. Бях много настоятелна в молбата си професора да ни приеме за преглед. След няколко дни чудото се случи, обадиха ми се, за да ми кажат, че на 17.04. от 18 ч. професорът ще ни очаква. На 17.04. отидохме на преглед, професорът потвърди диагнозата и каза, че може да направи реконструкцията на 28.04. Обясни ни подробно как ще се случат нещата. Взема се парченце от вътрешната страна на бузата и се поставя на изрязаното място. Операцията била около 5-6 часа. Обясни ни също, че в началото ще бъде леко засегнат говора, но след няколко седмици той щял да си е нормален. Това много ни успокой, детето ни ще води нормален начин на живот. Няколко дни също трябва да се храни с пасирани храни. За последващо лечение, каза, че след операцията ще говорим. Сподели, че ще му се премахнат и от лимфните възли на шията, защото мисли, че там има разсейки. Професор Хакан също каза, че този вид рак не е характерен за тази възраст. Срещал се при зрели, възрасти хора, които злоупотребяват с алкохол и цигари. Направиха на Мартин пет скенер на 19.04., но нямаме още резултати, защото четвъртък и петък в Турция имат религиозен празник и не работят. До този момент Мартин се държеше мъжки, не се е оплаквал от нищо, но след разговора с професор Хакан забелязах, че е замислен и вече леко притеснен. Вечерта даже на шега каза, че е ,,голям късметлия,, на тази възраст само 0,0001% от населението имат такъв вид рак. Марти ни сподели, че още преди да излезе резултата е знаел, че това е рак. Чел е в интернет и е гледал снимки, които приличат на неговата рана и така разбрал какво е всъщност образуванието му. Баща му не издържа и излезе да си поплаче. Сега се подготвяме да пътуваме. Мартин трябва да постъпи в болницата на 27.04, за да го подготвят за операцията. Това е всичко. Надявам се и вярвам, че детето ми ще се справи с трудностите. Силно вярвам в това!❤️
За съжалание, не разполагаме с нужната сума за операцията, а вероятно след нея ще има и допълнително лечение. Моля ви от сърце да ни подкрепите с дарение. Разчитаме на вас! Благодаря ви!❤️
🌐 Подкрепете Марти с дарение с карта, PayPal, ApplePay, GooglePay, Revolut или по IBAN:
https://pavelandreev.bg/campaign/da-spasim-marti-ot-kovarnata-bolest
🌐 Банка: Алианц Банк България
IBAN: BG76BUIN95611000711184
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация Павел Андреев
Основание: Дарение за Мартин Минев
🌐 Включете се в онлайн базара на платформата:
https://www.facebook.com/groups/pavelandreevbggroup/
📌 Разгледайте Фонда за лечение на деца в чужбина към платформата, чрез който вече беше подкрепен Марти с над 8000лв:
https://pavelandreev.bg/subscription

Address

Sliven

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Да подадем ръка на хората в нужда posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share