Червен Разлог

Червен Разлог STAND YOUR GROUND AND FIGHT

03/01/2026
Фен турнир на Сектор Г !
22/06/2025

Фен турнир на Сектор Г !

Армейци,Нашият любим клуб трябва не просто да участва във финали, а да ги печели. Никога не сме спирали да вярваме в тов...
01/05/2025

Армейци,

Нашият любим клуб трябва не просто да участва във финали, а да ги печели. Никога не сме спирали да вярваме в това и заедно с вас трябва да се погрижим футболистите ни да усетят силата и мощта на обединената червена общност на 22.05! Без извинения и без оправдания!

Заедно с CSKA Sofia FC стартираме от днес кампания под наслов "Една борба, една любов, един финал!". Задачата на мероприятието е набиране на средства, с които да превърнем предстоящата среща в голям и червен празник, а част от събраните средства ще бъдат дарени на Фондация ЦСКА. Целта, която сме си поставили, е 30 000 лева.

Освен добре познатите вече начини за даряване искаме да обявим, че в следващите дни ще представим и официално артикула-дрескод, с който искаме да видим всички вас на стадиона на 22.05. Приходите от неговата продажба също ще влязат в кампанията и само ще загатнем, че "червено е всичко навред"...

Ето и как може да се включите в кампанията:

IBAN: BG93TBIB931010A0CVBS01
БАНКА: TBI Bank

REVOLUT:
+359887626180

PAYPAL:
[email protected]

На място във фен-магазина пред "Сектор Г" на Националния стадион в урната

САМО ЦСКА!

29/05/2024

Приятели,

В петък предстои последният епизод от един филм на ужасите, който се надяваме да се увенчае все пак с щастлив край за любимия ни клуб и вече изтормозената обединена червена общност.

Преди време нееднократно обяснявахме за щетите, които предишното ръководство нанасяше ден след ден с аматьорското си управление на отбора. Протестирахме, бойкотирахме, пишехме за неудобните истини, но щраусът беше заровил главата си дълбоко в земята и не искаше да проумее какво реално се случва около него. Е, дори след като вече и официално тези хора ги няма, тяхното наследство и състоянието, в което оставят ЦСКА, е видно дори за слепите. Надяваме се повечето от вас вече са се убедили в правотата на думите ни, въпреки че бяхме нападани и осмивани от чужди и свои. Сега остана да изпием и последната горчилка докрай.

Няма да коментираме престъпните решения на корумпираното до основи БФС, водено от безспорно високоинтелигентния и добре образован свой президент от Столипиново. Търкулнало се гърнето и си намерило мургавото похлупаче. Кой ли не се опита да ни пречупи и съсипе през годините, та един морално фалирал и тежкозависим от трети страни слуга ли ще успее? Докато Червената стена е на своя пост, това няма как да се случи и тепърва ще го разбират всички.

Армейци, клише е, че преди зазоряване е най-тъмно. Клише е и че заедно можем да спечелим всеки един мач. Уви, остана да се надяваме носещите свещената червена фланелка статисти да намерят онази сила на духа, която ние намираме всеки един мач на трибуните, да дадат 150% от себе си и да завоюваме това, което ни се полага. Вярваме, че ръководните фактори ще направят необходимото, за да обяснят на играчите, че този мач няма друг изход, освен победния. Вярваме също, че червената общност ще бъде на стадиона, за да го види.

Ще се видим в петък.
Дух, воля и непоколебимост!
И ЦСКА... напред с победа!

24/10/2023

Армейци,

С оглед събитията от последните 24 часа бихме искали да обявим няколко неща. На първо място търпението на всички ни относно така желаната реконструкция на нашия дом е тотално изчерпано. Прекалено дълго позволихме на всякакви знайни и незнайни индивиди да "мътят водата" и да пречат на половин България да сбъдне една от най-съкровените си мечти.

В петък след мача с "Арда" ще се насочим към Орлов мост. В последно време в района на София е доста ветровито, така че не можем да предвидим накъде ще ни задуха вятъра след това - ще бъде решено и обявено от нас по време на самата футболна среща.

Призоваваме всеки един, който обича ЦСКА и милее за добруването на любимия си клуб да присъства в петък или на стадиона, или ако не може - след това в 18.30 ч. на Орлов мост.
Предупреждаваме и всички замесени и отговорни лица по веригата - това е само началото. Няма да спрем и няма да се откажем докато мечтата ни не стане факт. А който продължително и по собствено желание си играе с огъня има голяма вероятност накрая и да се опари...

САМО ЦСКА!

ВЕЛИЧИЕ !
05/05/2023

ВЕЛИЧИЕ !

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=550264087270929&id=100068620271583
03/05/2023

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=550264087270929&id=100068620271583

23.11.2002. Луиш Фиго се насочва към флагчето за изпълнение на корнери на "Ноу Камп". Към португалеца политат бутилки, телефони и дори свинска глава, която пада встрани от него. Това е едно от най-ожесточените съперничества в света, а предателите са мразени завинаги и прошка няма.

30.04.2023. Кирил Десподов се насочва към флагчето за корнери в нашия храм. Към него политат няколко бутилки и стотинки. Съдията спира мача за 15 минути, а след края му БФС ни наказва с 2 домакински мача без публика. Но какво е нивото на Ла Лига и Ел Класико и къде се намира нашият футбол... Очевидно компетентните органи са "по-католици и от Папата", но що се касае само един отбор и неговите желания и претенции.

Да си припомним и още малко факти. През септември миналата година в дербито онези хвърлиха бомбичка, която нарани нашия физиотерапевт Иван Христов. Първоначалното наказание от мач пред празни трибуни е променено и в крайна сметка сектор "А" на Кабриото остава частично затворен. Причината - Иван не е представил медицинско удостоверение и спрямо правилника на БФС, случаят се третира "без последствия". В този ред на мисли бихме искали да попитаме къде е медицинското удостоверение на лицето Кирил Десподов и дали все пак широката общественост би могла да се запознае с него? Не за друго, а от загриженост за очевидно разклатеното здраве на господина. А и от любопитство дали БФС отново ще погази собствените си правилници в името на един изкуствен проект.

Бихме искали да обърнем внимание и на словоизлиянията на отборчето от Делиормана вчера. Не сме изненадани от тяхната наглост, тъй като тези неуважаеми господа за последните 12 г. не се посвениха да потъпчат всичко и всички с щедрата помощ на тежките им лобита в съдийска комисия, БФС и държавата. И доколкото виждаме, не смятат да спират скоро със своеволията.

Неуважаеми господа, говорите за живота и здравето на футболисти, длъжностни лица и посетители, но това не попречи на наетите от вас мутри да бият с тръби на 23.05.2012. Не сме забравили и няма да забравим, лицемери! Говорите за бомбички, а де факто на мача в неделя не бе употребена нито една. Говорите за европейско поведение - кой изпочупи съблекалнята за гости на Армията след срещата и уринира на пода? Не ви ли е срам, поне малко? Споменавате големите първенства - прочетете, моля, отново първия абзац. Влизали сте през товарния вход? Благодарете се на който и Господ точно да се молите, че все още успявате да влизате дори и оттам след всичките години на тъпчене, мизерии и футболен гнет, на които подлагате българския футбол в името на болните амбиции и комплексарщината на един зализан "бизнесмен". Демагогията ви е евтина, а зад фасадата на фалшивия ви морал вони на корупция и каптагон. И много ви боли от факта, че и сто титли да спечелите по "оня" начин, никога няма да притежавате такова море от верни и обичащи с цялото си сърце хора, готови да застанат зад вас с умовете и телата си. Презираме ви от цялото си сърце и така ще бъде докато свят светува!

А сега се обръщаме директно към БФС и отговорните фактори с апел (все още) да преосмислят решението си и смешното наказание от два мача без публика да бъде отменено. В противен случай ще ни принудят да гледаме мачовете по един или друг начин където и както сметнем за добре.

Армейци,Наближава неделя, а с нея и един от най-важните тестове за отбора и червената общност за този сезон.Жребият е хв...
27/04/2023

Армейци,

Наближава неделя, а с нея и един от най-важните тестове за отбора и червената общност за този сезон.
Жребият е хвърлен!

Искаме да ви уверим, че няма да допуснем хора отвън, а всеки, който желае да участва във всеобщата ни битка срещу злото в българския футбол, ще получи шанса да го направи от трибуните на нашия дом. Кога стадионът е разпродаден решаваме ние! Заедно!

Нека 9-те кръга на Ада се стоварят върху нашите "мили гости", а всички ние да им покажем отново неизчерпаемата сила на армейския дух. Нека заедно огласим с песните си храма на нашия червен император, в когото сме се клели от деца!

Аве, Цезаре! Осъдените на смърт те приветстват! ЦСКА ИЛИ УМРИ!

Всички на стадиона!

Address

Razlog

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Червен Разлог posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share