Unizo Mechelen

Bellen Routebeschrijving Website

Unizo Mechelen Dit is de facebook pagina van de Lokale Ondernemervereniging UNIZO Mechelen

Ondernemersevent | 12 novemberSEO is niet dood. Maar alleen naar Google kijken is ook niet meer voldoende.Klanten zoeken...
22/10/2026

Ondernemersevent | 12 november

SEO is niet dood. Maar alleen naar Google kijken is ook niet meer voldoende.

Klanten zoeken vandaag ook via ChatGPT, Gemini en Perplexity.

Geert Volkaerts va@cowire_online_marketing_agency laat zien hoe SEO en GEO elkaar versterken.

Word jij gevonden waar je klanten zoeken?

12 november | 18u tot 23u | De Nekker, Mechelen
Gratis deelname
Inschrijven via de link in bio.

Ondernemersevent | 12 novemberMaandagochtend. Alles versleuteld. Wat doe je dan?Cybercriminelen zoeken niet noodzakelijk...
20/10/2026

Ondernemersevent | 12 november

Maandagochtend. Alles versleuteld. Wat doe je dan?

Cybercriminelen zoeken niet noodzakelijk het grootste bedrijf. Ze zoeken een makkelijk doelwit.

Ian Nauwelaers en Brian Schaumburg van tonen waar de risico’s zitten en wat je zelf kunt doen.

Geen paniek, wel een plan.

12 november | 18u tot 23u | De Nekker, Mechelen
Gratis deelname
Inschrijven via de link in bio.

Mooi om te zien hoe Cowire inspeelt op de veranderende manier waarop klanten online zoeken. Want goed gevonden worden op...
19/10/2026

Mooi om te zien hoe Cowire inspeelt op de veranderende manier waarop klanten online zoeken. Want goed gevonden worden op Google is één ding, maar hoe zorg je ervoor dat je onderneming ook zichtbaar is op AI-platformen zoals ChatGPT?

Benieuwd? Op 12 november is Geert Volkaerts van CoWire één van de sprekers op ons ondernemersevent ‘Ondernemen in de praktijk’. Hij vertelt je er graag meer over.

Deelname is gratis, maar vooraf inschrijven is nodig.
Verzeker je dus van een plekje!
https://unizomechelen.be/12-11-unizo-ondernemersevent/

Het online marketingbureau Cowire uit Boortmeerbeek breidt zijn dienstverlening uit met Generative Engine Optimization (GEO).

12 november  👉  Ondernemen in de praktijkWaarom zou je een avond vrijmaken?Omdat je één sessie kiest waar je vandaag ech...
18/10/2026

12 november 👉 Ondernemen in de praktijk

Waarom zou je een avond vrijmaken?

Omdat je één sessie kiest waar je vandaag echt iets aan hebt. En omdat we daarna tijd maken voor food & drinks, ervaringen uitwisselen en andere ondernemers ontmoeten.

Geen avond vol theorie. Wel praktische inzichten en goeie gesprekken.

12 november
18u tot 23u
De Nekker, Mechelen
Gratis deelname
Inschrijven via de link in bio.

Op donderdag 12 november nodigen UNIZO Mechelen, Mechelen Meemaken en stad Mechelen je uit voor een avond vol praktische inzichten, nieuwe ideeën en ontmoetingen met andere ondernemers.We brengen drie sprekers samen in de Nekker in Mechelen. Jij kiest vooraf welk onderwerp het beste aansluit bij jo...

12 november: Ondernemen in de praktijkHeb jij onze flyer al gespot?Wie er eentje bemachtigt, mag gratis naar het event.G...
15/10/2026

12 november: Ondernemen in de praktijk

Heb jij onze flyer al gespot?
Wie er eentje bemachtigt, mag gratis naar het event.

Grapje. Het is sowieso gratis.

Dus geen flyer nodig.
Gewoon inschrijven en je sessie kiezen.
Inschrijven via de link in bio.

Je klant zoekt. Maar vindt die jou ook?Niet alleen via Google, maar ook via ChatGPT, Gemini en Perplexity.Geert Volkaert...
14/10/2026

Je klant zoekt.
Maar vindt die jou ook?

Niet alleen via Google, maar ook via ChatGPT, Gemini en Perplexity.

Geert Volkaerts van Cowire toont op 12 november hoe SEO en GEO elkaar versterken en wat dat betekent voor de zichtbaarheid van jouw onderneming.

Praktisch en zonder technisch jargon.

Inschrijven via de link in bio.

Website, cyberveiligheid of gevonden worden via Google én AI?Op 12 november kies je één sessie. Gewoon het onderwerp dat...
11/10/2026

Website, cyberveiligheid of gevonden worden via Google én AI?

Op 12 november kies je één sessie.
Gewoon het onderwerp dat vandaag het meest relevant is voor jouw onderneming.

Daarna: food & drinks en tijd om andere ondernemers te ontmoeten.

Welke sessie kies jij?

Gratis inschrijven via de link in bio.

De valse mail heeft geen spelfouten meer. Herken jij hem nog?Ian Nauwelaers en Brian Schaumburg van  maken cyberveilighe...
09/10/2026

De valse mail heeft geen spelfouten meer.
Herken jij hem nog?

Ian Nauwelaers en Brian Schaumburg van maken cyberveiligheid op 12 november heel concreet.

Phishing, wachtwoorden en AI.
Waar zitten de risico’s en wat kun je zelf doen om je onderneming beter te beschermen?

Geen paniek, wel een plan.

12 november | De Nekker Mechelen | gratis

Inschrijven via de link in bio.

Je website krijgt bezoekers. Maar worden het ook klanten?Stijn Bevernage van WebsiteNodig toont op 12 november hoe je me...
07/10/2026

Je website krijgt bezoekers.
Maar worden het ook klanten?

Stijn Bevernage van WebsiteNodig toont op 12 november hoe je meer haalt uit de bezoekers die vandaag al op je website komen.

Niet noodzakelijk door meer bezoekers aan te trekken, wel door beter te begrijpen waarom mensen wel of niet in actie komen.

12 november | De Nekker Mechelen | gratis

Kies WebsiteNodig bij je inschrijving via de link in bio.

Wie staat er op 12 november op het programma?Stijn Bevernage van WebsiteNodig over meer resultaat uit je website.Brian S...
04/10/2026

Wie staat er op 12 november op het programma?

Stijn Bevernage van WebsiteNodig over meer resultaat uit je website.

Brian Schaumburg en Ian Nauwelaers van Secundra over cyberveiligheid en hoe je je onderneming beter beschermt.

Geert Volkaerts van over gevonden worden via Google én AI.

Drie sprekers, drie actuele thema’s. Jij kiest welke sessie het beste past bij jouw onderneming.

Ondernemen in de praktijk is een samenwerking van UNIZO Mechelen, Mechelen Meemaken en .

Praktisch
Donderdag 12 november 2026
18.00 tot 23.00 uur
De Nekker Mechelen
Deelname is gratis

Inschrijven via link in bio

Adres

Mechelen

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Unizo Mechelen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen