18/07/2022
Tak toto bude šialené❗️🙈
Priatelia, to čo som zažil včera vo Viedni ma až zhrozilo, ak by ste videli to čo ja, čo sa tam deje medzi uvedomelými ľudmi, tak by ste okamžite
- vyberali peniaze z banky
- stiahli svoje peniaze z finančného trhu
- presunuli väčšinu rezervy do zlata
- mali časť peňazí v hotovosti
A to nehovorím o tom, že ľudia sú “čudne” kľudní, pred 3-4 mesiacmi ich zachvátila panika a teraz sú v pohode 😂🙈pričom:
- situácia je o 100% horšia
- inflácia je o 100% vyssia
- začína byť obrovský nedostatok
- všade upozorňujú na hladomor
- ceny za energie stúpnu min. o 100%
- štáty vyhlasujú stavy energetickej krízy
- väčšina tovarov zdražie ešte o 100%
- konflikt na východe pokračuje ďalej
- cena zlata je podstatne nižšia
- na trhu začína byť nedostatok zlata
Priatelia konajte čím skôr prosím, nie kôli mne, ale kôli sebe a svojím rodinám 🙏🙏🙏 Čaká nás najväčšia finančná, energetická a tovarová kríza za posledných 100 rokov ❗️Som zrozumiteľný ❓🙏