01/04/2026
Miło mi poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2026 r. oficjalnie objąłem stanowisko 𝗗𝘆𝗿𝗲𝗸𝘁𝗼𝗿𝗮 𝗣𝗹𝗮𝗰ó𝘄𝗸𝗶 𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗔𝗹𝗹𝗶𝗮𝗻𝘇 🎉
To dla mnie milowy krok na ścieżce kariery zawodowej i najwyższy możliwy poziom osiągnięty w drodze rozwoju jako doradcy ubezpieczeniowego. Po ponad 11 latach nieustannego rozwoju dołączam do wąskiej grupy doradców, którzy mogą kreować własne struktury pod marką Allianz.
Awans na Dyrektora Placówki Partnerskiej to nobilitacja, ale i wyzwanie organizacyjne.
Nie zmieni się natomiast zasadnicza rzecz, nadal będę pomagał w zabezpieczaniu życia i zdrowia moich klientów oraz ich rodzin. Bez osób, które mi zaufały i umożliwiły sprawowanie pieczy nad ich przyszłością finansową w obliczu najtrudniejszych sytuacji losowych, nie dotarłbym do miejsca w którym jestem.
W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować osobom bez których to osiągnięcie nie byłoby możliwe.
Przede wszystkim dziękuję mojej najbliższej rodzinie za cierpliwość i wyrozumiałość. Praca w roli doradcy ubezpieczeń na życie często nie ma ram czasowych, co jest komfortowe, ale i nieraz bywa wyzwaniem dla najbliższych.
Mój sukces nie byłby możliwy bez Izabela Bartnicka - Ubezpieczenia dzięki której 11 lat temu trafiłem do branży ubezpieczeniowej. Dziękuję Ci Iza za to, że we mnie nie zwątpiłaś w chwili, gdy nawet ja zacząłem wątpić w to czy się do tego nadaję. Dziękuję za nieocenione wsparcie na początku mojej pracy. Za pokierowanie mnie do odpowiednich Mentorów, dzięki którym nabywałem wiedzę i umiejętności, żeby lepiej doradzać klientom. W końcu dziękuję za wsparcie i zaakceptowanie mojej decyzji o dalszym rozwoju zawodowym w roli Dyrektora Placówki Partnerskiej. Mimo, że nasze zawodowe drogi się teraz nieco rozchodzą, to zawsze będę Ci wdzięczny, bo mój sukces jest również Twoim sukcesem.
Dziękuję Marcie Cicharskiej, mojej dotychczasowej Manager. Za pomoc, wsparcie i uczciwą współpracę. Dziękuję za przestrzeń, którą mi dałaś i to, że zawsze byłaś, gdy Ciebie potrzebowałem. Jesteś managerem przez duże "M" i życzę Ci dalszych sukcesów w zarządzaniu i budowaniu swojego teamu.
Dziękuję wszystkim osobom, które spotkałem na swojej drodze zawodowej i z którymi mogłem współpracować przez te przeszło 11 lat. Szczególnie chciałem wspomnieć o moich wszystkich Mentorach, od których uczyłem się przez ten czas: Małgorzata Cegiełkowska, Elżbieta Kuczkowska, Paweł F. Skotnicki - P***k mądry przed szkodą, Ryszard Zawadzki - Ubezpieczenia i Finanse Beata Chlebek, Piotr Beczek, Przemysław Koch.
Szczególnie cieple chciałem wspomnieć o osobach, na które w różnych momentach mojej kariery mogłem liczyć szczególnie: Róża Nogalska, Dariusz Zawidzki, Alicja Orzechowska Ubezpieczenia, Krzysztof Tyczyński, Lidia Lachor - Finanse i Ubezpieczenia, Krzysztof Rokoszak - Kancelaria Finansowa Rokoszak, Sebastian Solecki oraz wszyscy pozostali niewymienieni z nazwiska, którzy szczerze mnie wspierali i dopingowali w realizacji moich celów i marzeń.
Dziękuję marce Allianz Polska za zaufanie, możliwość rozwoju i dostarczanie świetnych produktów dla klientów. Szczególne podziękowanie dla Moniki Kulińskiej - Dyrektor Sieci Sprzedaży za wiarę we mnie i umożliwienie dalszego rozwoju.
Przede mną nowe wyzwania, nowe cele i marzenia. Jestem podekscytowany drogą, którą podążam!
Przemysław Ciołak
𝗗𝘆𝗿𝗲𝗸𝘁𝗼𝗿𝗮 𝗣𝗹𝗮𝗰ó𝘄𝗸𝗶 𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗔𝗹𝗹𝗶𝗮𝗻𝘇
PS. Mimo, że dzisiaj Prima Aprilis, to powyższa informacja jest jak najbardziej prawdziwa 🤩