03/06/2026
Nie samymi finansami człowiek żyje🙂
Na co dzień rozmawiam z ludźmi o finansach, bezpieczeństwie i spokojniejszej przyszłości.
Ale obok tego świata jest też drugi, bardzo mi bliski.
Co więc jeszcze robię?
Zajmuję się uwalnianiem napięć z ciała, co daje nam życie lepszej jakości:
* Świadomy ruch - choreoterapia (terapia tańcem i ruchem)
* Warsztaty, na których uczestnicy w końcu zauważają siebie, przestają się spieszyć
* Świadomy dotyk - masaż Kobido
I wiecie co zauważam coraz częściej?
Że wielu z nas jest po prostu strasznie zmęczonych.
Tak głęboko.
Nie tylko fizycznie.
Żyjemy często jak ten chomik w kołowrotku i trudno nam się zatrzymać.
Ciągle coś.
Telefon.
Praca.
Natłok myśli.
Stres.
Nawet odpoczywać już czasem nie umiemy.
Później przychodzi ktoś na masaż albo warsztaty świadomego ruchu i nagle pierwszy raz od dawna bierze normalny oddech...
Barki schodzą niżej, puszczając stres.
Rozluźnia się twarz.
Ciszej robi się w głowie.
Wtedy ciało puszcza wszystko to, co zdołaliśmy zatrzymać - w ciągu dnia / tygodnia / miesięcy / lat.
Uwielbiam patrzeć na takie momenty 🥰
Dlatego właśnie robię też to - to mój drugi świat.
Bo obok finansowego bezpieczeństwa, bardzo ważne jest dla mnie też, aby jak najwięcej osób było szczęśliwych. Tak po prostu.
Wtedy świat będzie piękniejszy dla nas wszystkich ❤️