13/03/2026
Już 25 marca spotkamy się podczas webinaru Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych „Technologia w służbie pomocy: jak wspiera NGO i beneficjentów?”.
Porozmawiamy o tym, jak projektować pomoc jako dobrze zaplanowany proces i doświadczenie, które wzmacnia samodzielność beneficjentów - na przykładzie bezgotówkowej pomocy lekowej.
Podczas spotkania przyjrzymy się m.in. temu:
📑 jak uprościć korzystanie z pomocy i ograniczyć formalności,
🔎 jak budować przejrzystość wobec darczyńców i partnerów,
👨💼 jak uporządkować pracę zespołu i usprawnić raportowanie,
💚 jak projektować wsparcie z perspektywy beneficjenta, wzmacniając jego bezpieczeństwo i samodzielność.
Webinar poprowadzi Elżbieta Zadęcka-Cieślik z Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. To pierwsze spotkanie z cyklu „Innowacje z Misją”, który łączy świat biznesu i organizacji pozarządowych wokół wartości, jakości i realnego wsparcia działań społecznych.
Pierwszym gościem serii będzie epruf for NGOs, reprezentowany przez Michalinę Łubisz, prowadzącą projekty z NGO w oparciu o podejście User Experience.
Do zobaczenia online!
🆕 Przeczytaj więcej o wydarzeniu: https://bis-krakow.pl/oferta/technologia-w-sluzbie-pomocy-jak-wspiera-ngo-i-beneficjentow/
✍️ Zapisz się poprzez formularz: https://bis-krakow.pl/oferta/technologia-w-sluzbie-pomocy-jak-wspiera-ngo-i-beneficjentow/