Uszkàrokèrt Állat és Természetvédelmi Egyesület

Uszkàrokèrt Állat és Természetvédelmi Egyesület Uszkárokat és egyéb állatfajtákat mentünk a biztos halálból, akiket örökbe adunk a rehabilitációs idő letöltése után ,ami 3 hónap általában.

telefon:+36203815111 Az uszkárfajtamentés Zsámbokon található. Mivel ez nem menhely, hanem állatotthon, speciális helyzeténél fogva előzetes telefonon történt egyeztetést követően tudunk látogatókat fogadni . Ugyanakkor minden hónap első hétvégéjén van a Klub és Önkéntesnap tavasztól őszig, de feltétlenül jelentkezzetek telefonon ha jönnétek ,köszönjük ! NOVEMBERTŐL MÁRCIUSIG ZÁRVA TARTUNK ! Kérj

ük az érdeklődőket hogy üzenetben vagy telefonon keressenek minket !
Örökbe fogadás ügyében KÉRJÜK ELSŐ KŐRBEN A HONLAPON TÁJÉKOZÓDNI, hétköznapokon este 6 után vagyunk elérhetőek, mentés ügyében bármilyen időpontban ! Felhívjuk a kedves érdeklődök figyelmét hogy nem tudunk azonnal válaszolni, legyenek türelemmel ,amig lesz erre időnk ! Kommentekre a posztoknál nem áll módunkban reagálni, kapacitás hiány miatt ! Köszönjük a megértést ! Telefon: + 36 20 381 5111 hétköznapokon este 6 után, mentés,leadás ügyében bármikor ! Email: [email protected]
Bankszámlaszám: Magnet Bank
16200120-18530698
Külföldről történő utaláshoz:
IBAN: HU28 1620 0120 1853 0698 0000 0000
BIC/SWIFT: HBWEHUHB
PayPal : Web page
Web page: http://www.uszkarmentes.ininet.hu

ember tervez..............a hét végére be volt igérve a szombat-vasárnapra a kerti munkanem jöttek ,nem szóltakmára be v...
17/06/2026

ember tervez..............
a hét végére be volt igérve a szombat-vasárnapra a kerti munka
nem jöttek ,nem szóltak
mára be volt ígérve a kutyák lakásának a külső tatarozása,
nem jöttek-nem szóltak
én már nem tudok mit kezdeni a magyarok mentális állapotával, mindenhol ez van, szinte mindenki, kevés kivétellel maximálisan megbízhatatlan, már attól is elvették a kedvemet hogy számonkérjem őket................
hatodik hete várom a munkásokat, ma kellett volna jönni, de majd hétfőn, de melyik hétfő ???????????????
szóval letargiába estem, dühös vagyok már és kezdem elveszíteni a türelmemet, miközben tehetetlen vagyok........
amúgy megvagyunk, én dolgozom a kertben, a kutyák is :D, mindnyájan jó vagyunk, illetve nekem a jövö héten orvosokhozhoz kell mennem több helyre is, ráadásul utaznék Budapestre, de mivel elhatároztam , mindenképpen megyek !
Orfi és Cseppke jön velem

sziasztok kedveseim !sajnálom hogy nem voltam található, de mint tudjuk egy nyugdijasnak semmi dolga, azon kívül hogy te...
16/06/2026

sziasztok kedveseim !
sajnálom hogy nem voltam található, de mint tudjuk egy nyugdijasnak semmi dolga, azon kívül hogy tele van a naptáram azzal hogy mit kell csinálnom ,a múlt hét és ez is nagyon erős lesz nekem, lótok futok mindenhova

orvos a vérnyomás miatt, ideggyulladás, fogorvos- az nem lesz egyszerű, kertrendezés, jönnek a kőművesek a kutyák házát tatarozni, rámolunk a házban, segit az unokám, várjuk a maradék bútorunk szállításár, Budapestre megyek két iparművészeti széket megjavitatni,ha már ott vagyok Papa meglátogatása a budapesti temetőben, barátokhoz is elmegyek akik a fővárosban laknak és a héten nagy családi összejövetel -az unokám diplomaosztója juhuuuuu...
mit gondoltok van elég dolgom és a kutyákat nem is említettem, de szerencsére úgy látom mindenki jól van, a fővárosba ha megyek Cseppke és Orfi velem jönnek, a többieknek ott a kutyajtó,
nem baj nem bánom hogy sok az intéznivaló, jobb mintha otthon ülök és unalmamban eszegetek..... :D
a naptáram tele; múlt hét ,ez a hét és a jövő hét még
szóval, mi a véleményetek a nyugdijas-kényelmes életről ?
(Orfi gazemberosz szétszakította a csodás nyakörvét :( )
szeretettel,marcsi

sziasztok, jó hétvégét !mi tegnap kozmetikában voltunk Hikorival és Haniellelnagyon szépek lettek, azt kértem a suttogók...
13/06/2026

sziasztok, jó hétvégét !
mi tegnap kozmetikában voltunk Hikorival és Haniellel
nagyon szépek lettek, azt kértem a suttogókutyakozmetikus hölgytől, hogy a toklászok miatt tolja le a szőrüket amennyire lehet rövidre
bár Gajdics Miniszter úr azt kérte tőlünk hogy az aszály miatt ne nyírjunk füvet, amit meg is tettünk ,de a hétre annyira felnőtt és "felmagzott" a toklász/vadrozs, hogy kénytelen voltam a belső kertben lenyíratni, kinnt viszont maradt a méhlegelő és készül a vizforrás a vadon élő állatoknak az erdőben, mert találtunk egy csőkutat,amit sikerült beüzemelni
még hátra avn a motor beszerelése, de az is meglesz hamarosan, remélem
szóval a kutyák csinik lettek és nagyon jól érzik magukat, hálából az úton hazafelé meg is mosta a jobb fülemet Hikori

12/06/2026

szép napot mindnyájunknak !
nagy várakozás van az eső után, nálunk éjszaka esett, sajnos nem tudtam még megállapítani mennyi bár akármennyi nagy öröm semmiképpen nem szeretnék ünneprontó lenni, de a mi felelősségünk is /!/ hogy esik e vagy sem az eső !
szóval éjszaka Nyírmártonfalván esett és nagyon örülünk neki a kutyákkal és a cicával együtt, most mindenki kinnt van és élvezi a tisztaságát ,frissességét a kertnek, gondolom a vadon élő állatok is akiknek igen kevesen tesznek ki vizet, illetve a madárkák is, bár ők eddig is kaptak nálunk vizet
sajnos a költözés következtében semmi olyan nagyobb edényünk nincs amiben az erdőnkbe vizet tehetnénk, úgyhogy vásároltam jobb híján egy lavort, de előbb követ kell bele szereznem hogy az apróbb állatok bele ne fulladjanak
itt nálunk a Nyírségben sehol nem találtam a természetben követ, homok azonban van bővivel, úgyhogy most a hét végén elmegyek az Oázis kertészetbe és veszek terméskövet az itatóba
most hajnalban csináltam nektek egy kis videót szeretettel

jó reggelt !nálunk Nyírmártonfalván zuhog az eső juhuuuuuuuuuuu..............
11/06/2026

jó reggelt !
nálunk Nyírmártonfalván zuhog az eső juhuuuuuuuuuuu..............

Tegnap aki hozzánk jár dolgozni, a kerti mindenesünk itt volt egész nap, bár nem szerettem volna az aszály miatt füvet n...
10/06/2026

Tegnap aki hozzánk jár dolgozni, a kerti mindenesünk itt volt egész nap, bár nem szerettem volna az aszály miatt füvet nyíratni de meg kellett tenni a toklász miatt
megvettem a ralapokat és 10 darabot haza is hoztam a kis Nissannal...................juhuuuuuuuu
így a kút egy része el tudott készülni, már csak az elektromos vezetéket kell megvenni mert azt elfelejtett :(
a hét végén valószínűleg el lesz planírozvaa földhányás a kertben aminek nagyon örülnék, mert konténeres fákat szeretnénk ültetni
azonban a kőművesünk már legalább az 5. alkalommal mondja le a kutyák házának a külső tatarozását, egy kicsit mérges is vagyok, bár be kell látnom hogy alig hajlandóak kétkezi munkát végezni az emberek, tisztelet a kivételnek, igy aki dolgozik azt ezren keressük meg és árasszuk el munkákkal...............
ma délutántól családi nap és megcsinálják az unokáim a barátaikkal a kis Nissanunk horzsolásait, akik természetesen szakemberek, ennek roppant örülök
A kutyák jól vannak, a héten kettőnek kozmetika. Szép napot

kedveseim !a barátokkal , jó ismerősökkel nem csak az örömöt, hanem a problémákat is megosztjuksajnos az egyesület kassz...
09/06/2026

kedveseim !
a barátokkal , jó ismerősökkel nem csak az örömöt, hanem a problémákat is megosztjuk
sajnos az egyesület kasszájában a pénz folyamatosan apad és egy szint alatt, már nem kezelhető, most itt tartunk...........
segíts ha tudsz, mindennek örülünk és szívből köszönjük ,hiszen eddig is kitartottatok mellettünk, ezért tudunk működni, ha félárbóccal is
a mai napon raklapot vásárolok, hogy a kertben talált csőkutunkat tudjuk üzemeztetni, szerencsére vizewt sikerült fakasztani benne, de fel kell újjítani, mert vásároltunk vaditatót, de víz is kell hozzá, mert a vezetékes vizünk messze van
a motort a kúthoz már megvettem és mihamarabb felszerelnénk, egyébiránt az nagy örörm számunkra hogy az erdőnkben is van víz és így tudjuk itatni a vadon élő állatokat is, akik bizony az aszály miatt szomjaznak..............

Uszkárokért Állat- és Természetvédelmi Egyesület
adószám:18510982-1-13
nyivántart.szám: TE-6475
Bankszámlaszám: Magnet Bank
16200120-18530698
Külföldről történő utaláshoz:
IBAN: HU28 1620 0120 1853 0698 0000 0000
SWIFT: HBWEHUHB
PayPal: honlapon keresztül érhető el a Támogatás menü Pénzadomány részen belül
Honlap: https://www.uszkarmentes.ininet.hu/
Telefon: + 36 20 381 51 11
Email: [email protected]
Honlap: www.uszkarmentes.ininet.hu Kevesebb megjelenítése

07/06/2026

sziasztok, jó pihenést mára !
amit én is meg tudok valósítani maradéktalanul, mert tegnap esett az eső, juhuuuuuuu..................... :D

jó hétvégét mindnyájunknak !jó napunk volt tegnap, ugyanis bejelentkezett a kőműves fiú, aki a kutyáink házát teszi rend...
06/06/2026

jó hétvégét mindnyájunknak !
jó napunk volt tegnap, ugyanis bejelentkezett a kőműves fiú, aki a kutyáink házát teszi rendbe és jön dolgozni, sajnos ezt ti is tudjátok aki hajlandó bármit csinálni, dolgozni, arra várni kell és nem is keveset, de bizakodó vagyok
ez főképpen az épület külső részére vonatkozik, mert belül rendben van

a kerti munkák is viszonylag folyamatpsan haladnak, még ha kisebb - nagyobb kihagyásokkal is

a kutyák jól vannak, bár Mamácska hátán van egy diónyi zsírmirigy ,de 16 éves elmúlt, semmiképpen altatásban nem engedem kiszedni, remélem nem fog növekedni......
vásároltunk a héten kutyatápot is ,segített a lányom aki nálam töltött három napot Angliából, valamennyire feltöltöttük a készletet, de csak annyit vehettünk amit biztonságos tárolóban el tudunk helyezni, mert van a speizban egerünk, bár azóta amióta ez kiderült napközben nyitva a speiz ajtó ,lett légyenek az uszkárok vadászok

sajnos az ideggyulladás nem igazán halad, illetve nagyon lassan, remélem jól érzékelem mintha picit kevésbé kínozna
Ne felejtsétek, ha el akartok jönni hozzánk látogatóba, 3 személyt is el tudunk helyezni ittalvásra, mivel messzire vagyunk sajnos egymástól és akárhány kutyát is hozhattok, ha szükséges felvigyázást is vállalunk nektek.
sajnos még nem dolgozhatok, de ma már szükséges lesz locsolni és bármilyen szuper szerkentyűim vannak, sajnos van amit kézzel kell a távolságok miatt
köszönöm ha gondoltok ránk !

sziasztok !fel kellett tennem a támogatásakérésünket, sajnos nagyon csehül állunk, úgyhogy bármilyen segítségnek örülünk...
04/06/2026

sziasztok !
fel kellett tennem a támogatásakérésünket, sajnos nagyon csehül állunk, úgyhogy bármilyen segítségnek örülünk és szükségünk is van rá
ölelés !

Uszkárokért Állat- és Természetvédelmi Egyesület
adószám:18510982-1-13
nyivántart.szám: TE-6475
Bankszámlaszám: Magnet Bank
16200120-18530698
Külföldről történő utaláshoz:
IBAN: HU28 1620 0120 1853 0698 0000 0000
SWIFT: HBWEHUHB
PayPal: honlapon keresztül érhető el a Támogatás menü Pénzadomány részen belül
Honlap: https://www.uszkarmentes.ininet.hu/
Telefon: + 36 20 381 51 11
Email: [email protected]
Honlap: www.uszkarmentes.ininet.hu

Cím

Nyírmártonfalva, Kossuth Utca 142
Zsámbok
4263

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Uszkàrokèrt Állat és Természetvédelmi Egyesület új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Uszkàrokèrt Állat és Természetvédelmi Egyesület számára:

Megosztás