17/06/2026
ember tervez..............
a hét végére be volt igérve a szombat-vasárnapra a kerti munka
nem jöttek ,nem szóltak
mára be volt ígérve a kutyák lakásának a külső tatarozása,
nem jöttek-nem szóltak
én már nem tudok mit kezdeni a magyarok mentális állapotával, mindenhol ez van, szinte mindenki, kevés kivétellel maximálisan megbízhatatlan, már attól is elvették a kedvemet hogy számonkérjem őket................
hatodik hete várom a munkásokat, ma kellett volna jönni, de majd hétfőn, de melyik hétfő ???????????????
szóval letargiába estem, dühös vagyok már és kezdem elveszíteni a türelmemet, miközben tehetetlen vagyok........
amúgy megvagyunk, én dolgozom a kertben, a kutyák is :D, mindnyájan jó vagyunk, illetve nekem a jövö héten orvosokhozhoz kell mennem több helyre is, ráadásul utaznék Budapestre, de mivel elhatároztam , mindenképpen megyek !
Orfi és Cseppke jön velem