18/09/2023
Üdvözlök Mindenkit!
Először is köszönöm, hogy elfogadtátok a meghívást, másodszor megnyugtatok Mindenkit, hogy nem fogok ráírogatni senkire. Nem az a csoportom lényege.
Tudom senki sem szereti a biztosítós posztokat, megkereséseket, hirdetéseket, hiszen mint ahogy én is felnőttem, mást sem hallottam, csak a negatívumot róluk, nem fizet (szerencsére én mint ebben dolgozó nem így látom, nem egy családon segítettek különböző szolgáltatásaink) , olyanért fizetek, ami lehet meg sem történik (az én meglátásom, hogy ne is történjen...), stb-stb, és ilyenkor jön ugye a jó kis népismeretből tanult szájhagyomány, amikor már bocsánat,de sokszor a butaság ötvözve a még nagyobb ostobasággal elvén él tovább egy hamis történet. De ha jobban utána járunk, be kell hogy valljuk, hogy sokszor szükségünk van, vagy legalábbis lenne rá.
Visszatérve az érdemi részre: Ha érdekel, kérdezhetsz, kereshetsz.
Tanácsadó vagyok, nem piaci kofa, ami azt jelenti, hogy kérés, kérdés esetén keress bátran (ismétlem nem én foglak, ne aggódj), legyen az egy meglevő biztosításoddal való téma, vagy egy gyors kalkulálás, hogy minél többet spórolhass. Ne félj, nem beszéllek rá semmire, nem erőltetek semmit és nem ajánlok hülyeséget. Bár az tény, hogy ami Kis Jankát (előre is bocsánat ha lenne a csoportban Kis Janka) érdekelheti, nem biztos hogy Téged is érdekel. Megpróbálok minél jobban összeszedni minden információt valamennyi témakörrel kapcsolatban, de ismétlem, bátran kérdezzetek, ha valami nem érthető, vagy további információra lenne szükség.
Köszönöm hogy elolvastad!
További szép napot!
Alexandra