22/05/2025
https://www.facebook.com/share/p/16YUFzSFk8/?mibextid=wwXIfr
Osobní zkušenost 💉💉💉
jednou se ocitnu v nemocničním pokoji, koukám na kapačku, následně koukám na svou mikinu a chci odejít, otevřít ty bílé dveře, na které civím celý den, chci domů za rodinou, doktoři neslyší mé haló a mé naléhání, nemohu tady přeci zůstat, co malinká dcera, co ostatní co manžel………… jediná možnost je revers
❌❌❌ Pokud mi někdo řekne jak je nepodstatné zajištění rodiny pro všechny členy ❌❌❌ byť je to maminka na mateřské 🚺🚼🧑🧒🧒🧑🧒🧑🧑🧒🧑🧑🧒🧒 že s dětmi se jí nic nemůže stát……
❌❌❌ že manžel vydělává a zajištění potřebuje tedy jen on
❌❌❌jak budou řešit výpadek příjmu když ona onemocní a manžel místo práce bude muset být doma???
♿️🅿️🚼TĚCH SITUACÍ JE MNOHO🚼🅿️♿️
✅✅✅Pokud by Vás zajímalo více tak se neváhejte ozvat, jelikož vše má své řešení✅✅✅
možné situace co mne napadají aktuálně:
❎STAL SE VÁM PRACOVNÍ ÚRAZ❎
Zjistíme co je možno dostat 💰💰💰po konzultaci lze řešit až ❌3 ROKY❌zpětně i to co bylo již uzavřeno…..
✳️MÁTE ZÁJEM ZAJISTIT RODINU✳️
buďte zajištěni pro všechny případy na míru
❎plnění z pojistné události❎
….mnoho dalšího….