Групата "Много нежелани в Сеславци" е създадена от група доброволци от форума dog.bg, които от 2008 г. сме ангажирани със съдбите на кучетата в столичният кастрационен център в Сеславци. Всичко започва, с появата на няколко снимки във форума, на измършавелите от глад кучета. Ние сме хора, които обичат животните и сме съпричастни със съдбите на забравените бездомничета. Така започна помощта ни, коя
то се състои в дохранване три пъти седмично, лечение на някои болни животни, подготовката им за осиновяване /ваксини, обезпаразитяване, чипове, паспорти/ и намиране на осиновители предимно в Австрия, Германия и Холандия. Успяхме да осигурим къщички във всички клетки, благодарение на нашите дарители. Сътрудничим си с българският представител на Тиерхилфе Зюден Австрия, който свързва сеславчетата с новите им стопани зад граница.
В нашия форум, можете да проследите работата ни от самото начало:
http://forum.dog.bg/-t19126.htm
А тук можете да се порадвате на част от щастливчетата, които успяхме да задомим:
http://ning.it/qVezWI
Ако желаете да помогнете финансово, можете да го направите на банковата сметка на форума dog.bg
http://ning.it/s0bknd
Име (Name): МИЛЕНА ТОДОРОВА МАКЕДОНСКА (MILENA TODOROVA MAKEDONSKA)
IBAN: BG16UNCR96601047014706
BIC: UNCRBGSF
При банка (Bank): УниКредит Булбанк (UniCredit Bulbank)
Напишете като основание за плащане "За Сеславци", за да достигне дарението Ви до нас. Благодарим за вниманието!