10/12/2025
2019-2025
Takhle nějak vypadá maniodepresivní psychóza. Nebo aspoň teda u mě.
Před 6ti lety se mi poprvé spustila. Rodina, přátelé i známí si všimli, že jsem nepřiměřeně veselá, ale přikláněli se k tomu, že žiju v zemi svých snů. Později to přestala být sranda, zhubla jsem během 2 měsíců 20kg a už seriózně lidi uvažovali nad tím, co beru za drogy. Pak moje euforie spadla na dno a v té chvíli už mi nezůstal skoro nikdo, jen rodina a nejbližší. A mělo to tak být.
Díky týhle svini se mi okruh přátel zúžil a jsem za to dnes už vděčná.
Na každý fotce jde vidět v jaký jsem epizodě. MÁNIE střídá DEPRESE. Ale ta poslední, ta je nejnovější z občanky. Na občance se nikdy netvářím moc hezky, ale vystihuje moji aktuální fázi. REMISE. Bez příznaků, bez psychózy, prostě KLID.
Jsem sice pravděpodobně odkázaná do konce života na medikaci, ale drží mě to v rovině. Žádná horská dráha. A tak to má být.
NAVŽDY VDĚČNÁ. 🙏
S láskou,
Pítra. ❤️
PS: Nikdy není pozdě si říct o pomoc. 🙂